LOADING...

2023-11-29

Ruszamy z Świątecznymi Warsztatami – Zapraszamy do Wspólnego Świętowania!

Zbliża się magiczny okres świąteczny, a my pragniemy uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym dla Was i Waszych bliskich. Dlatego serdecznie zapraszamy na nasze Świąteczne Warsztaty, które odbędą się od 4 do 8 grudnia w godzinach od 9:00 do 17:00.

Chcemy, abyście poczuli nie tylko radość z nadchodzących świąt, ale również byście mieli okazję zatroszczyć się o swoje ciało i ducha poprzez udział w różnorodnych zajęciach.

Program warsztatów obejmuje:

  1. Wykonywanie i Dekorowanie Własnych Pierników: Przygotujcie się na kulinarną przygodę, podczas której dacie upust swojej kreatywności, dekorując i smakując własnoręcznie przygotowane pierniki. To doskonały sposób na wprowadzenie świątecznego smaku do Waszych domów.
  2. Spotkanie ze Świętym Mikołajem: Mikołajowi już teraz opowiedzcie, czego najbardziej sobie życie. Jego odwiedziny z pewnością wprawią Was w dodatkowy świąteczny nastrój.
  3. Ozdabianie Torebek Świątecznych: Święta to czas podarunków, a pięknie ozdobione torby dodadzą Waszym upominkom wyjątkowego uroku. Na warsztatach nauczycie się, jak stworzyć oryginalne torebki świąteczne, które z pewnością zachwycą obdarowywanych.
  4. Śpiewanie i Granie Kolęd: Nic tak nie wprowadza w świąteczny nastrój jak wspólne śpiewanie kolęd. Nauczymy Was najpiękniejszych świątecznych melodii, które będziemy razem wykonywać.
  5. Zabawy Świąteczne: Święta to czas radości i zabawy. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych i uśmiechających gier, które sprawią, że ten czas będzie pełen śmiechu i dobrej zabawy.

Niech te Świąteczne Warsztaty staną się dla Was wyjątkową okazją do zatrzymania się na chwilę, by wspólnie celebrować magię tego wyjątkowego okresu. Przyjdźcie do nas od 4 do 8 grudnia i wspólnie z nami wprowadźcie świąteczny klimat do Waszych serc!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Zakup sprzętu dla OSP w Śniadowie

Następny Post

Magia Świąt już w Gminie – Mikołajki 6 grudnia!

post-bars

Zostaw Komentarz