LOADING...

2023-11-29

Magia Świąt już w Gminie – Mikołajki 6 grudnia!

Już niedługo, bo 6 grudnia, nasza gmina stanie się areną wyjątkowych wydarzeń, gdyż wizytę w niej planuje sam Święty Mikołaj! Jego podróż rozpocznie się o godzinie 8:00 od odwiedzenia szkół podstawowych i przedszkoli, by rozświetlić uśmiechem twarze najmłodszych mieszkańców.

Po magicznych odwiedzinach w placówkach edukacyjnych Mikołaj wyruszy w dalszą trasę, by spotkać się z dziećmi, które nie uczęszczają do szkół. Plan wizyty jest następujący:

08:00 – 09:00: Odwiedziny w szkołach podstawowych i przedszkolach.
09:00: Spotkanie z dziećmi z Wizny w parku przy świątecznej bombce.
09:00: Zapraszamy dzieci z Bronowa do budynku wielofunkcyjnego.
09:00 – 12:00: Pozostałe miejscowości – Mikołaj odwiedzi Was przejazdem.
Warto zaznaczyć dwie szczególne atrakcje:

Dzieci z Wizny: Mikołaj będzie czekał na Was w malowniczym parku przy świątecznej bombce. To idealna okazja, by spędzić chwilę w magii świąt otoczeni zimowym krajobrazem.

Dzieci z Bronowa: Wasze spotkanie z Mikołajem odbędzie się w budynku wielofunkcyjnym. Przygotujcie się na radosne chwile pełne niespodzianek.

W tej świątecznej przygodzie Mikołaja wesprą także lokalni bohaterowie – strażacy z OSP Wizna, OSP Bronowo i OSP Stare Bożejewo. Bądźcie czujni, bo mogą pojawić się w najmniej spodziewanych momentach!

Jeśli zdarzy się, że z uwagi na zły stan zdrowia dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w spotkaniu z Mikołajem, prosimy o kontakt z sekretariatem Urzędu Gminy do 4 grudnia 2023 roku do godziny 14:30.

Zapraszamy do wspólnego świętowania! Niech magia Świąt zagości we wszystkich domach naszej gminy!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Ruszamy z Świątecznymi Warsztatami – Zapraszamy do Wspólnego Świętowania!

Następny Post

Krótkie łańcuchy dostaw żywności

post-bars

Zostaw Komentarz