LOADING...

2023-11-29

Krótkie łańcuchy dostaw żywności

Zespół KDK info, korzystając ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, organizuje bezpłatne szkolenia pn. „Krótkie łańcuchy dostaw żywności”, o których zapewne już zostaliście Państwo poinformowani bezpośrednio przez organizatora. Inicjatywa dedykowana jest głównie rolnikom i osobom zatrudnionym w rolnictwie, które rozpoczynają lub planują rozwinąć działalność produkcyjno-sprzedażową.

Jednym z warunków zorganizowania szkolenia przez KDK info jest zebranie 30 uczestników. Jeżeli macie Państwo problem z zebraniem grupy, oferujemy skoordynowanie akcji i udostępnienie zaplecza Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku. W zależności od zainteresowania możemy zorganizować nawet kilka grup szkoleniowych. Termin lub terminy pozostają do uzgodnienia, natomiast będą wynikać zwłaszcza z harmonogramu organizatora, który wymaga potwierdzenia grupy na min. 21 dni przed terminem szkolenia. Liczymy, że pierwsza edycja może się odbyć w połowie grudnia br.

W przypadku zainteresowania propozycją, wypełnione formularze proszę przesłać na adres email: rolnictwo@podlaskie.eu . Na zgłoszenia oczekujemy do 10 listopada 2023 r. Dalsze wytyczne będą przesyłane drogą e-mail wskazanym przez Państwa koordynatorom. Szczegółowe informacje, które będziemy sukcesywnie aktualizować, znajdują się na stronie Podlaskiego Centrum Produktu Lokalnego pcpl.podlaskie.eu.

W przypadku pytań szczegółowych proszę o kontakt z pracownikami Referatu Regionalnej Polityki Rolnej i Jakości Żywności pod numerem telefonu 85 66-54-215.

DYREKTOR Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

Andrzej Pleszuk

źródło: wizna.pl

Poprzedni Post

Magia Świąt już w Gminie – Mikołajki 6 grudnia!

Następny Post

Plan ochrony Biebrzańskiego Parku Narodowego

post-bars

Zostaw Komentarz